Rejestracja opłat

Nowy system poboru opłat w Czechach od grudnia 2019 r.

Wszystkie pojazdy o masie powyżej 3,5 tony muszą ponownie zostać zarejestrowane, a ich urządzenia pokładowe wymagają wymiany. Ale możesz spać spokojnie – DKV wszystkim się zajmie.

Najwyższej jakości usługi, dogodne warunki.

Nie marnuj czasu. Papierkową robotę zostaw nam.

W ciągu dwóch miesięcy – od 1 października do 30 listopada – wszystkie pojazdy o masie powyżej 3,5 tony muszą zostać zarejestrowane w nowym systemie poboru opłat i wyposażone w urządzenia pokładowe. Dzięki naszemu doświadczeniu w obsłudze europejskich systemów myta wiemy, jak Ci pomóc. Zamiast czasochłonnego procesu zapewniamy wygodną obsługę, a także komfort czasowy – dzięki możliwości złożenia zamówienia już miesiąc wcześniej....

Łatwo i szybko. I wiele więcej…

  • Łatwa i szybka rejestracja online – od 2 września z DKV
  • Gwarancje bankowe nie są wymagane*
  • Metody płatności PrePay i PostPay
  • Internetowy przegląd transakcji dla poszczególnych pojazdów
  • Wydajne rozliczanie opłat z prawie 30 krajów

* DKV nie wymaga gwarancji, tj. kwoty trzymiesięcznych obrotów, jeżeli masz odpowiednią historię płatności i dobre wyniki finansowe.

Czy chcesz zarejestrować swoje pojazdy w nowym systemie poboru opłat w Czechach? Skontaktuj się z nami.

Czy chcesz zarejestrować swoje pojazdy w nowym systemie poboru opłat w Czechach i zdobyć niezawodnego partnera dla wszystkich systemów poboru opłat w Europie? Czy masz inne pytania? Daj nam znać – skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.