Close

Kalkulačky daně z přidané hodnoty

Vypočítat vrácení daně z přidané hodnoty online*

Zkontrolujte si pomocí naší modelové kalkulačky nezávazně, jak vysoká bude částka Vašeho vrácení daně z přidané hodnoty. Zadejte jednoduše Vaše zahraniční náklady na mýtné a tankování a kalkulačka daně z přidané hodnoty vypočítá Vaše možné částky vrácení DPH v příslušné zemi. Pokud chcete získat celkovou částku všech vrácení, máte rovněž možnost sledovat náklady kumulovaně.Máte ještě nějaké dotazy?

Kontaktujte nás!

* Kalkulačka daně z přidané hodnoty slouží ke zjištění možného vrácení daně z přidané hodnoty, které můžete získat v příslušné servisní zemi. Tato kalkulačka je nezávazný výpočtový nástroj. DKV Euro Service neručí za přesnost nebo správnost údajů. Nejsou zde rovněž obsaženy žádné poplatky inkasované společností DKV.

** Pojem „servisní země“ popisuje země, ve kterých nemáte sídlo firmy a ve kterých jste zakoupili zboží a služby společnosti DKV Euro Service, ať už tam jste registrováni jako plátci daně či nikoliv. Mějte na paměti, že na základě místních úprav DPH mohou být některé servisní země ze zatížení daní z přidané hodnoty vyjmuty.