Close

Katma değer vergisi hesap makinesi ile

Katma değer vergisi iadesini çevrim içi olarak hesaplama*

Katma değer vergisi iade tutarınızı buradan örnek hesap makinemiz ile bağlayıcı olmadan hesaplayın. Bunun için yurt dışında oluşan otoban geçiş ve yakıt ücretlerinizi girin ve katma değer vergisi hesap makinesi, ülke başına oluşabilecek iade tutarlarınızı hesaplasın. Tüm iade tutarlarının toplamını öğrenmek istiyorsanız, tutarları bir arada görüntüleme imkanına da sahipsiniz.Başka sorularınız var mı?

Bizimle iletişime geçin!

* Katma değer vergisi hesap makinesi, ilgili hizmet ülkesinden alabileceğiniz olası katma değer vergisi iadesini belirlemek içindir. Bu hesap makinesi, bağlayıcı olmayan bir hesaplama aracı niteliğindedir. DKV Euro Service, bilgilerin doğruluğu için bir garanti üstlenmez. Buraya ayrıca DKV tarafından talep edilen ücretler de dahil değildir.

** "Hizmet ülkesi" kavramı, şirket merkezinizin bulunmadığı ve orada gelir vergisine tabi olup olmadığınıza bakmaksızın DKV Euro Service tarafından mal ve hizmetler satın aldığınız ülkeleri tanımlar. Ülkeye özgü KDV düzenlemeleri nedeniyle bazı münferit hizmet ülkelerinin KDV yükünden muaf tutulabileceğini lütfen dikkate alın.